Decor & Design Conference sanal fuar alanı, networking odaları ve birbirinden renkli ve farklı dinamikleri barındıran panel ve oturumlarıyla dolu iki günlük dijital konferanslardan oluşuyor. “Geleceğin Tasarım Trendlerini” keşfetmek üzere belirlenmiş ana tema etrafında 8 farklı oturum konuları, keynote speakerlar ve paneller ile sektördeki yenilikleri ve trendleri derinlemesine incelemenizi sağlıyor. Ayrıca diğer katılımcılar ile sosyalleşmenizi, bağlantılar kurmanızı sağlayan networking imkanı ve canlı bağlantılar da bu yeni deneyimde sizlere eşlik ediyor.

Decor & Design Conference bir konferanstan daha fazlası!

Canlı 3D standlar, markaların dijital showroomlarında sergilenen ürünler, kartvizit bırakabilme imkanı ve heyecan verici oturumlar ve etkinliklerden oluşan yeni nesil dijital konferans deneyimi için bize katılın.

innovation

İLHAM ALIN

Gelişen trendlerin ve tüketicilerin satın alma değişimlerinin nabzını sıkı sıkıya tutan, kolektif şekilde harekete inanan ve birbirinden ilham almak isteyenlerce oluşturuldu. Decor & Design Conference, yeni yaşam alanlarımızı hayal eden, tasarlayan ve gelecekte söz sahibi olmak isteyenlerin buluşma noktası!

inspiration

YENİ BAĞLANTILAR KURUN

Sektörünüzdeki kişilerle tanışma olanağı sunan çevrimiçi networking odaları sayesinde, etkinlik boyunca yazışabilir, görüntülü görüşmeler yapabilir, yeni anlaşmalara imza atabilirsiniz. Üstelik hepsini birkaç tık ile gerçekleştirebilirsiniz!

YENİLİKÇİ ÜRÜNLERLE TANIŞIN

Decor & Design Conference’taki üç boyutlu stand alanlarında yerinizi alın! Yenilikçi ürünlerle çevrili standları dolaşın, ev-yaşam konseptlerini inceleyin, ürün yelpazenizi genişletin ve markaların dijital showroomlarında sergilenen en son koleksiyonları keşfedin.